Glavni >> Vodič >> Vlaki Peking-Zhengzhou

Vlaki Peking-Zhengzhou

Rezervacija vozovnic za vlak na Kitajskem Prosim izberite

Med Zhengzhoujem in Pekingom vsak dan vozi 31 parov vlakov z normalno hitrostjo in 55 parov vlakov za visoke hitrosti, tako da je izbire več kot dovolj. Če potujete z nizkimi stroški, poskusite z vlaki običajne hitrosti ali nočnimi vlaki običajne hitrosti, da prihranite nočni hotelski račun.

Hitri vlaki Peking–Zhengzhou

Hitra dejstva

Urnik hitrih vlakov Peking–Zhengzhou

(Posodobljeno 11. marca 2020)

Številka vlaka Odhod Prihod Trajanje
G71 07:26 10:53 3 h 27 min
G67 12:13 15:48 3 h 35 min
G665< 16.00 19:20 3 h 20 min
G807 20.00 22:25 2 h 25 min

Zgornji urnik je samo za vašo referenco. Oglejte si najnovejše vozne rede Zhengzhou – Peking.



Razpored vlakov za visoke hitrosti Zhengzhou–Peking

(Posodobljeno 11. marca 2020)

Številka vlaka Odhod >Prihod Trajanje
G1564 06:42 10:13 3 h 31 min
G26 11:11 13:50 2 h 39 min
G574 16:27 19:53 3 h 26 min
G1578 20:35 23:38 3 h 3 min

Cene vozovnic za hitri vlak Peking–Zhengzhou

Poslovni razred Prvi razred Drugi razred
977 JPY (142 $) ¥ 495 (72 $) ¥ 309 (45 $)

Vlaki z normalno hitrostjo Peking–Zhengzhou

Hitra dejstva

Urnik vlakov z normalno hitrostjo od Pekinga do Zhengzhoua

(Posodobljeno 11. marca 2020)

Številka vlaka Odhod Prihod Trajanje
K599 05:14 13:53 8 h 39 min
Z35 11:49 17:33 5 h 44 min
T167 14:16 21:26 7 h 10 min
K179 22:20 06:45 8 h 25 min

Razpored vlakov z običajnimi hitrostmi iz Zhengzhoua do Pekinga

(Posodobljeno 11. marca 2020)

Številka vlaka Odhod Prihod Trajanje
Z202 00:52 06:46 5 h 54 min
T50 06:53 14.00 7 h 7 min
K508 13:43 21:46 8 h 3 min
K402 23:12 08:46 9 h 34 min

Zgornji urnik je samo za vašo referenco. Oglejte si najnovejše vozne rede Zhengzhou – Peking.

Cene vozovnic za običajni vlak Peking–Zhengzhou

Superior Soft Sleeper Mehko spanje Hard Sleeper > Trdi sedež
¥ 455 (73 $) ¥ 251 (41 $) ¥ 163 (26 $) 93 JPY (14 $)

Nasveti za potovanje z vlakom

Obstajajo tri vrste vlakov z normalno hitrostjo in hitrosti so precej različne. Najhitrejši je vlak Z, ki traja le približno 6 ur, najpočasnejši pa vlak K, ki traja več kot 9 ur.

Vlaki z običajno hitrostjo odhajajo z/prihajajo na železniško postajo Zhengzhou, medtem ko hitri vlaki odhajajo z/prihajajo na železniško postajo Zhengzhou East.